nojavan7ContentView Portlet

اگر من نماینده بودم
مأموریت نو+جوان برای شما که می‌خواهید کار مهمی انجام دهید
اگر من نماینده بودم

دوست نو+جوان سلام
فرض کنید قرار است در مناطق مختلفی از کشور خط راه‌آهن ریل‌گذاری شود، قطعا مهم است که چه کسی ریل‌گذاری را انجام می‌دهد. مهم است که کاربلد باشد و ماهر! مجلس، نقش ریل‌گذار را برای حرکت دولت دارد. مجلس است که راه و مسیر درست را برای حرکت در اختیار دولت می‌گذارد. 

1

نماینده اَصلَح

به نظر شما در این ریل‌گذاری، نماینده مجلس چه نقشی دارد؟ نماینده همان کسی است که ریل‌ها را می‌گذارد و مسیر درست را مشخص می‌کند. پس مهم است که نماینده، اَصلَح باشد. آقا در بیانات خود ویژگی‌های مختلف نماینده اصلح را بیان کرده‌اند. اگر نامزدی این ویژگی‌ها را داشته باشد می‌تواند برای مردم کارهای سازنده‌ای انجام دهد. حالا به نظر شما یک نماینده اصلح چه کارهای مهمی می‌تواند انجام دهد؟

2

انتخاب روزهای نوجوانی

اگر تو یک نماینده اصلح در مجلس بودی مهم‌ترین کاری که انجام می‌دادی چه بود؟ می‌خواهیم برایمان بنویسی و زیرش انگشت بزنی تا یادت بماند که انتخاب این روزهای نوجوانی‌ات چه بود. حالا با ما همراه شو:
*خوب فکر کن. قطعاً تصمیم‌گیری برای مهم‌ترین کار به‌عنوان نماینده مجلس، احتیاج به فکر کردن دارد!
* حالا مهم‌ترین کار خود به‌عنوان نماینده مجلس را در دو خط روی یک برگه کاغذ با خط خودت بنویس.
* زیر متنی که نوشته‌ای را انگشت بزن. این انگشت زدنت نشان از انتخاب درست دارد. 
* حالا باکمی ذوق هنری از نوشته‌ات عکس بگیر. کسی چه می‌داند شاید یک روز تو واقعاً نماینده مجلس شدی! همه نماینده‌های مجلس روزی نوجوان بوده‌اند.
* عکست را برای ما ارسال کن و حتماً زیر عکس از هشتک #اگر_نماینده_مجلس_بودم و #انتخابات_مجلس_98 استفاده کن.

3

دستورالعمل

​​​​​​​به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، مأموریت را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری عکس یا فیلم، عکس یا فیلمت را بارگذاری کن.


*دوستانت را به مأموریتِ #انتخابات_مجلس_98  دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA