nojavan7ContentView Portlet

بال‌هایت را بساز!
مأموریت نو+جوان برای کسانی که می‌خواهند آماده پرواز شوند
بال‌هایت را بساز!

نزدیک ماه رجب که می‌شود مامان‌جون تبدیل به تقویم گویا می‌شود. نماز مغرب و عشا را که می‌خواند می‌گوید با امشب پنج شب یا دوشب یا…. تا ماه رجب هست. 
دیشب قبل از اینکه تقویم گویای مامان‌جون فعال شود ازش پرسیدم: چرا اینقدر منتظر ماه رجب است. 
مامان‌جون که انگار منتظر این سؤال بود کتاب دعایش را  باز کرد و درِگوشی گفت: «تو ماه رجب می‌تونی بال‌هات رو قوی کنی و تا اون بالا بالاها بپری.» 

1

فرصتی برای خودسازی

نگاهی به کتاب دعای مامان‌جون می‌اندازم، قبل از شروع اعمال ماه رجب با دستخط خودش کنار صفحه نوشته: «این ماه، مقدمه‌ای برای ماه شعبان و بعد ماه رمضان است، اینکه این سه ماه، فرصتی برای خودسازی در طول سال و تأمین ذخیره و نیروی لازم برای حرکت عظیم زندگی و سرنوشت است.» (سیدعلی خامنه‌ای)

 
دلم می‌خواهد یک حرکت بزنم تا از ماه رجب امسال یک جور بهتر استفاده کنم. 
اگر می‌خواهی ماه رجب پرباری داشته باشی در مأموریت #بالهایت_را_بساز با ما همراه شو:
صبر، تلاش و یقین چیزهایی است که ما در دعاهای ماه رجب از خدا می‌خواهیم. به قول رهبر این‌ها بال‌های پرواز ما هستند و در این ماه باید برای به‌دست آوردنشان تلاش کنیم. روز ولادت حضرت علی علیه‌السلام و مبعث پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله، از فرصت‌های ویژه ماه رجب هستند. اگر می‌خواهی از این دو فرصت  برای تقویت بال‌های پروازت استفاده‌کن. یک لیست از کارهایی که در این دو روز می‌توانی انجام دهی تا بال‌هایت قوی‌تر شوند بنویس و به‌صورت جدول در بیاور. 


از جدولت عکس بگیر و برای نوجوان ارسال‌کن و ایده‌هایت را با دوستانت به اشتراک بگذار. 

2

چطوری مأموریت را بارگذاری کنم؟

به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، مأموریت را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری، جدولت را بارگذاری کن. 

دوستانت را به این مأموریت دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA