nojavan7ContentView Portlet

دستتو بده به دستم
مأموریت نو+جوان برای آن‌ها که قرار است سرباز میدان مبارزه باشند
دستتو بده به دستم

تصور کنید دشمن حمله کرده است و با تمام قوا دارد پیش می‌آید. عده‌ای لباس رزم پوشیده‌اند و شده‌اند سرباز این میدان. مثل همه جنگ‌های ناعادلانه، عده‌ای جانشان را از دست می‌دهند و عده‌ای مالشان را. ترکش‌های این جنگ به زندگی عده‌ای دیگر هم اصابت کرده و زندگیشان را تعطیل کرده است. تنها در میدان مبارزه نمی‌توان پیروزِ جنگ شد، بلکه باید با تمام قوا و همراه با پشتیبانی‌های پشت جبهه پیروز شد.

1

کار جوانمردانه

این روزها که کرونا دشمن است و کادر پزشکی و درمانی کشور در میدان مبارزه، مردمی هم هستند که پشت این جبهه، دوباره دارند کاری می‌کنند کارستان؛ برای آن‌هایی که زندگی و کسب و کارشان تعطیل شده است. کرونا، ناجوانمردانه پدرانی را از کار بیکار کرده است و ما قرار است جوانمردانه سرباز پشت جبهه باشیم.

2

رزمایش کمک مؤمنانه

آقا فرمودند:«چه خوب است یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا؛ که این اگر اتفاق بیفتد خاطره خوشی را در ذهن‌ها از امسال خواهد گذاشت.»
حالا ما نوجوان ها قرار است این اتفاق و خاطره خوش را رقم بزنیم. قرار است هر کدام‌مان بشویم یک سرباز در این میدان مبارزه و به یاری مردمانی برویم که امروز به کمک‌مان نیاز دارند. ما نوجوان‌ها قرار است هر کدام بشویم سفیر یک خانواده و بخشی از مایحتاج یک خانواده را تامین کنیم. پس در این ماموریت با ما همراه شوید:
● با اعضای خانواده‌تان یک لیست از لوازم مورد نیاز ماهانه خانه را تهیه کنید. 
● غیرضروری‌هایش را خط بزنید و از پدر و مادرتان بخواهید از تعدادی از مایحتاج اصلی و ضروری خانه دو تا تهیه کنند. (از یک قلم ضروری تا هر تعداد که می‌توانید) یکی برای خودتان و یکی برای خانواده‌ای که قرار است سفیر مهربانی‌شان باشید. 
● مایحتاج را بسته‌بندی کرده و به خانواده‌ای که شناسایی کرده‌اید برسانید.
● از لیست و بسته‌بندی زیبایتان برای ما عکس بگیرید و ارسال کنید.
● دوستانتان را به #رزمایش_کمک_مؤمنانه دعوت کنید.

3

دستورالعمل

به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان بروید، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینید، روی آن کلیک کنید. در قسمت موضوع، مأموریت را انتخاب کنید و در قسمت بارگذاری عکس، عکستان را بارگذاری کنید و حتماً  #رزمایش_کمک_مؤمنانه را بنویسید. 

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA