nojavan7ContentView Portlet

از خاندان ویرانی تا برگی از هزاران
با مجموعه‌های نمایشگاهی نو+جوان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آشنا شوید
از خاندان ویرانی تا برگی از هزاران

شور و حال روزهای سالگرد پیروزی انقلاب، وصف‌ناشدنی و شیرین است. روزهایی که از خاطره مردان و زنان سال‌های 1357 تا نو+جوانان دهه هشتادی را سر ذوق می‌آورد. روزهایی که شهرها و روستاها به ناگاه چهره عوض می‌کنند و پرچم‌های 3 رنگ ایران بر سر هر کوی و برزن برافراشته می‌شوند. مدارس و مساجد حال و هوایی متفاوت پیدا می‌کنند. گروه‌های سرود جان می‌گیرند و بچه‌های مدرسه نوای: «هوا دلپذیر شد گل از خاک بردمید...» را سر می‌دهند و بانگ «خمینی ای امام...» در مدارس طنین‌انداز می‌شود. خیلی‌ها دست‌به‌کار برپایی نمایشگاه‌ها در مدرسه، مسجد و محله‌ها می‌شوند و برنامه‌های تئاتر و نقالی از روزهای انقلاب همه را سر ذوق می‌آورد.

1

دست‌به‌کار شویم

حالا که روزهای گرامی‌داشت سالگرد پیروزی انقلاب رسیده است، نو+جوان با یک پیشنهاد متفاوت می‌تواند سهم شما را در اجرای برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب بیشتر کند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر می‌خواهید یک نمایشگاه متفاوت را برنامه‌ریزی کنید یا دوست دارید تصاویر متفاوتی را برای اجرای برنامه‌های هنری به دوستانتان پیشنهاد بدهید یا در حال طراحی مجله و روزنامه دیواری هستید می‌توانید روی  3 بسته تصویرسازی و نمایشگاهی نو+جوان حساب کنید.

2

خاندان ویرانی

اولین پیشنهاد ما بسته نمایشگاهی خاندان ویرانی است. این مجموعه از 32 تصویرسازی از واقعیت‌هایی که باید در مورد رژیم پهلوی بدانیم تشکیل‌شده است و برای هر تصویر روایت آقا را از واقعیت‌های خاندان پهلوی می‌خوانیم. 
برای اینکه به این مجموعه دسترسی پیدا کنید فقط کافی است که روی این لینک کلیک کنید.(بسته نمایشگاهی خاندان ویرانی)

3

از زبان درباریان

«از زبان درباریان» دومین بسته پیشنهادی ما برای شماست. این مجموعه نمایشگاهی ماجراهایی از زبان افراد دربار پهلوی است که خودشان به حقایقی از رژیم پهلوی اعتراف کرده‌اند؛ این مجموعه هم متشکل از 14تصویرسازی است که دستتان را برای کارهای هنری حسابی پر می‌کند. برای اینکه از این مجموعه هم استفاده کنید روی این لینک کلیک کنید. (از زبان درباریان)

4

برگی از هزاران

بسته نمایشگاهی سومی که می‌تواند به شما کمک کند، ۱۴ اطلاع‌نگاشت از موفقیت‌ها و دستاوردهای مهم کشورمان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است. ویژگی مهم این بسته نمایشگاهی این است که تمامی آمار و اطلاعات موجود در آن از منابع دست‌اول بین‌المللی استخراج‌شده است. بسته نمایشگاهی «برگی از هزاران» افتخارات جمهوری اسلامی ایران را با دوران قبل انقلاب و وضع کشورهای پیشرفته مقایسه کرده است. (برگی از هزاران)

5

ما را بی‌خبر نگذارید

خب حالا که با مجموعه‌های نمایشگاهی نو+جوان آشنا شدید می‌توانید با این مجموعه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اجازه مربیان مدرسه یا مسئولان مسجد و پایگاه فرهنگی محله‌تان نمایشگاه برپا کنید یا از این تصاویر در فعالیت‌های فرهنگی و هنری‌تان استفاده کنید.
راستی یادتان نرود که از این فعالیت‌ها عکس بگیرید و برای نو+جوان بفرستید تا ما هم تصاویر برنامه‌ها و نمایشگاه شما را در نو+جوان منتشر کنیم.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA