nojavan7ContentView Portlet

نقشه سرگرم کننده
غرب با بهانه دفاع از حقوق زنان به دنبال چیست؟
نقشه سرگرم کننده

لابد شما هم اطرافتان از این دسته افراد که استاد صحنه‌سازی هستند دیدهاید. آنها با قیافههایی حق‌به‌جانب نزدیکتان شده و خیلی زود پسرخاله میشوند. تلاششان این است که نظر شما را جلب کنند، شاید دعوایی رخ‌داده و میخواهند طرفشان را بگیرید، گاه با ژست دلسوزی برای شما، گاه با سروصدا و داد و بیداد کردن با طرف مقابلشان و گاهی حتی با دلایلی به‌ظاهر منطقی سعی دارند نظر خود را به شما تحمیل کنند، کم‌کم احساسات شما تحت تأثیر قرارگرفته و به او حق میدهید.

1

استادان هوچیگری

اما بعد از مدتی تازه میفهمید قضیه از چه قرار بوده و اصلاً آن چیزی که فکرش را میکردید نیست. از کلاهی که سرتان رفته حسابی شاکی می‌شوید. راه‌حل ماجرا این است که اگر از همان اول مجذوب آن هوچیگری نشویم قطعاً تشخیص بهتری خواهیم داشت.

حالا چیزی شبیه این ماجرا ولی در وسعت بزرگتر همین حوالی رخ‌داده است، آن هم دعوای همیشگی غرب بر سر مسائل زن و به‌تبع آن حجاب است.

راه‌حل ماجرا این است که اگر از همان اول مجذوب آن هوچیگری نشویم قطعاً تشخیص بهتری خواهیم داشت

2

ژست دفاع از زنان

غربیها ژست دفاع از حقوق زنان را گرفته و چپ و راست با بیانیه و کنوانسیون و همایش و هزار و یک ابزار مختلف سعی دارند گفتمان جمهوری اسلامی را محکوم کنند.

خیلیها هم تحت تأثیر این حرفها قرار گرفته و میخواهند بدانند که جواب گفتمان جمهوری اسلامی در این مورد چیست؟! یکی از بهترین جوابها همین است که آقا فرمودند:

3

از غرب طلبکاریم

«از من سؤال کردند که شما در مقابل آنچه غربی‌ها درباره‌ مسئله‌ زن در کشور می‌گویند، چه دفاعی دارید؟ من گفتم: ما دفاع نداریم، ما هجوم داریم! ما در مسئله‌ زن، از غرب طلبکاریم؛ ما مدعی غربیم؛ آن‌ها هستند که دارند به زن ظلم می‌کنند، زن را تحقیر میکنند، جایگاه زن را پایین می‌آورند؛ به اسم آزادی، به اسم اشتغال، به اسم مسئولیت دادن، آن‌ها را مورد فشارهای روحی، روانی، عاطفی و اهانت شخصیتی و شأنی قرار می‌دهند؛ آن‌ها باید جواب بدهند» (1)

ما در مسئله‌ زن، از غرب طلبکاریم؛ ما مدعی غربیم؛ آن‌ها هستند که دارند به زن ظلم می‌کنند

4

درِ باغ سبز

حالا کم‌کم میفهمیم که خیلی از مردم دنیا یکه به قاضی رفتهاند، بدون آنکه حرف و گفتمان جمهوری اسلامی را بدانند دائم در حال جوسازی‌های رسانه‌ای هستند.

وقتش رسیده که وضعیت زنان را در همان کشورهای مدعی بدانیم، ببینیم آن درِ باغ سبزی که نشان میدهند دقیقاً چه شکلی است؟!  آقا در این باره میگویند:

5

ظلم به اسم آزادی

«امروز در دنیا کاری کرده‌اند که یکی از مهم‌ترین وظائف زن - اگر نگوییم مهم‌ترین وظائف - این است که جلوه‌گری کند، زیبایی‌های خودش را در معرض التذاذ مردان قرار دهد؛ این شده خصوصیت حتمی و لازم زن! متأسفانه الآن در دنیا این جور شده. در رسمی‌ترین مجالس مردها باید با شلوار بلند بیایند، باید با لباس پوشیده بیایند، اما زن‌ها هرچه برهنه‌تر و عریان‌تر بیایند، اشکالی ندارد! این عادی است؟ این طبیعی است؟ این یک حرکت بر طبق طبیعت است؟ آن‌ها این کار را کردند. زن باید خودش را در معرض دید مرد قرار دهد، برای اینکه مایه‌ التذاذ مرد شود! ظلمی از این بالاتر؟ اسم این را گذاشته‌اند آزادی، اسم نقطه‌ مقابلش را گذاشته‌اند اسارت! درحالی‌که احتجاب زن، حجاب قرار دادن زن برای خود، تکریم زن است؛ احترام زن است؛ ایجاد حریم برای زن است. ... اولین یا شاید یکی از اولین آثار سوئی که این مسئله گذاشت، ویران کردن خانواده بود؛...وقتی در یک جامعه‌ای خانواده متزلزل شد و از بین رفت، مفاسد در این جامعه نهادینه می‌شود» (2)

خوب است بدانیم که تلاش غربیها فقط رسانهای نبوده و بیش از این‌ها باید حواسمان را جمع کنیم، آن‌ها هر راهی را امتحان کرده‌اند، یکی از مهمترینهایش ماجرای هفدهم دی بود که رژیم پهلوی هم سنگ تمام گذاشت. آقا در این‌ باره هم می‌گویند:

در رسمی‌ترین مجالس مردها باید با شلوار بلند بیایند، باید با لباس پوشیده بیایند، اما زن‌ها هرچه برهنه‌تر و عریان‌تر بیایند، اشکالی ندارد! این عادی است؟

6

نقشه سرگرم کننده

«یكی از جنایات بزرگ رژیم طاغوت، همین مسئله‌ هفده دی هست. كشف حجاب، از بین بردن آن حائل و فاصله‌ای كه در اسلام میان دو جنس قرار داده شده است - كه این برای سلامت زن و سلامت مرد است؛ برای سلامت جامعه است - تا همان بلائی كه بر سر زن در جوامع غربی آمد، بر سر زن مسلمان ایرانی بیاورند. این اقدام را با چماق، رضاخان در داخل كشور انجام داد. زن غربی با ورود در منجلاب فساد، دستاوردش نابودی خانواده بود. این جور نبود كه زن با برداشتن حجاب در میدان علم یا در میدان سیاست یا در میدان فعالیتهای اجتماعی پیشرفت كند؛ همه‌ این‌ها با حفظ حجاب و عفت ممكن بود و ما در نظام اسلامی این را تجربه كردیم. برداشتن حجاب، مقدمه‌ای برای برداشتن عفت بود؛ برای برداشتن حیا در جامعه‌ اسلامی بود؛ برای سرگرم كردن مردم به عامل بسیار قوی و نیرومند جنسی بود؛ برای اینكه از همه‌ كارهای دیگر بمانند.»(3)

یكی از جنایات بزرگ رژیم طاغوت، همین مسئله‌ هفده دی هست. كشف حجاب

7

کلاه گشاد غرب

میبینید که ماجرا خیلی فرق کرد، انگار دور از سروصداهای افراد هوچیگر بهتر میتوانیم فکر کنیم؛ قبل از آنکه فریب تبلیغات را خورده و کلاهی بس گشاد و بدقواره سرمان برود.

8

بیشتر بدانیم

اگر می‌خواهید بیانات آقا، مرتبط با این موضوع را بخوانید:

  1. بیانات در دیدار جمعی از بانوان نخبه- ۱۳۹۰/۰۳/۰۱
  2. بیانات در دیدار جمعی از مداحان- ۱۳۹۲/۰۲/۱۱
  3. بیانات در دیدار مردم قم در سالروز قیام نوزدهم دی‌ماه‌- ۱۳۸۶/۱۰/۱۹

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA