nojavan7ContentView Portlet

امتحان داریم!
مأموریتی برای روزهای دل‌انگیز دی‌ماه
امتحان داریم!

غول امتحان در روزهای امتحانات جوری در ذهن آدم رژه می‌رود که هرچی نظم و ترتیب و این‌جور چيزهاست از وسایل اطرافمان پرمی‌کشد و تا آسمان هفتم ناپدید می‌شود. رژه‌های این غول کاری می‌کنند که وسایل اتاق هیچ‌کدام سرِجای خودشان آرام‌وقرار ندارند. 

1

خوب که نگاه می‌کنی، لنگ جورابت زیر پایه تخت گیر افتاده، کتاب ریاضی و ادبیات سر از میز غذاخوری درآورده‌اند و خودکار قرمز و آبی هم توی جیبِ پشت کاپشن آبجی کوچیکه جاخوش کرده است. همه این‌ها به این دلیل اتفاق می‌افتد که حواسمان به سربازهای نظم در ایام امتحانات نیست. از آنجا که بی‌نظمی و هرج‌ومرج و شلوغی، دشمنِ قسم‌خورده موفقیت و پیشرفت است، باید دست‌به‌کار شویم و خودمان را تجهیز کنیم تا بتوانیم از پس غول تُپُل‌مُپُل امتحانات بر بیاییم و این روزها را سرکیف و سرحال پشت‌سر بگذاریم.
با یک ترفند ساده می‌توانیم شرایط بهتری برای روزهای امتحان بسازیم و نتیجه دل‌چسب‌تری از این روزها داشته باشیم.
پس در این مأموریت با ما و دوستانت همراه شو:

  • یک کاغذ بردار و رویش برنامه مطالعاتی زمان امتحانات را بنویس. فقط یادت باشد تو آدم فضایی نیستی. پس، یک تقسیم‌بندی منطقی و واقعی برای زمان و روزهایت داشته باش.
  • بالای برنامه‌ات یک جمله مثبت و حال خوب کن برای خودت بنویس و خودت را تحویل بگیر؛ مثلاً، «تو بااستعدادترین دانش‌آموزی هستی که تو عمرم دیدم!»
  • برگه را جلوی میزت، پشت در اتاقت یا کنار آینه‌ات بچسبان تا همیشه ببینی‌اش.
  • عکس جدول برنامه‌ریزی یا محل مطالعه‌ات را با ما به اشتراک بگذار.
2

چطوری مأموریت را بارگذاری کنم؟

مأموریت را که انجام دادی، فیلم یا متنت را بردار و بیا به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان. حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، مأموریت را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری، ویدیو یا متنت را بارگذاری کن.

راستی! دوستانت را به مأموریت #امتحان_داریم دعوت کن

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA