nojavan7ContentView Portlet

حرف‌های رفیق خوشبخت ما
مأموریتی برای شنیدن از سردار شهید
حرف‌های رفیق خوشبخت ما

«سردار شهید عزیز را با چشم یک مکتب، یک راه، یک مدرسه درس‌آموز نگاه کنیم.» (98/10/27) 
یک نفر بود اما به‌اندازه یک مدرسه درس داشت؛ یک مدرسه انسان‌سازی که درس‌هایش آنچنان شیرین و عمیق‌اند که در قلب‌ها می‌نشینند و نیازی به حفظ‌کردن و امتحان دادنشان نداریم! فقط کافیست ببینیم، بشنویم و بخوانیم از رفیق خوشبختی که در عصر ما به دنیا آمده بود و در کنار ما زندگی کرد و روزگار می‌گذراند، اما با ما متفاوت بود. انتخاب‌هایش دقیق و تصمیم‌هایش شجاعانه بود، نگاهی بلند داشت و حرف‌هایش می‌درخشید، کسی که حتی شهادتش روشنی‌بخش بود.

1

دو سال است که این موقع‌ها، همه به فکر می‌افتند تا کاری کنند و تکلیفشان را در برابر شهید سلیمانی انجام بدهند. ما هم به این فکر افتاده‌ایم که سن‌وسال نوجوانی و این مغز پر از فکر و سؤالمان، چطور می‌تواند در این وقت‌ها کاری انجام بدهد؟ پاسخش دست خود شهید سلیمانی بود، می‌شود از نوجوانی شروع کرد و اتفاقاً نقطه شروع اوج گرفتن همین سال‌هاست.
پس، مأموریت این بار ما از همین جا شروع می‌شود؛ در منابعی که دسترسی داری جست‌وجو کن و به‌دنبال صوت و فیلم سخنرانی‌های شهید سلیمانی عزیزمان بگرد. ببین کدام جمله بیشتر به دلت نشسته و یا برای برداشت اولین قدم‌ها چراغ می‌شوند. آن فیلم یا صوت یک دقیقه‌ای را با هشتگ #حرف‌های_رفیق_خوشبخت_ما اینجا برای ما و دوستانت بارگذاری کن.

2

چطوری مأموریت را بارگذاری کنم؟

مأموریت را که انجام دادی، فیلم یا متنت را بردار و بیا به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان. حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، مأموریت را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری، ویدیو یا متنت را بارگذاری کن.

راستی! دوستانت را هم به مأموریت #حرف‌های_رفیق_خوشبخت_ما دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA