nojavan7ContentView Portlet

کتاب‌های چیدنی
در مأموریت نو+جوان با کتاب‌هایت جمله بساز
کتاب‌های چیدنی

دوست، حتماً که نباید آدم باشد و برای حرف‌زدن زبان داشته باشد! گاهی کتاب‌هایی که برای خریدنشان سلیقه به خرج دادی، می‌شوند دوستان صمیمی‌ات و همیشه آن‌ها را همراه خودت می‌بری؛ در مترو، اتوبوس، تاکسی و یا هرجا که باید در انتظار کسی یا چیزی باشی، کتابت را باز می‌کنی و مشغولش می‌شوی! دوستی مفید برای همه اوقات خصوصاً آن لحظه‌هایی که نیاز داری حالت با شنیدن حرف و جملات کسی خوب شود! کلماتی که از روی جلد شروع می‌شوند و تا صفحه آخر ادامه دارند ... .

1

مأموریت این بار ما این است!

برو و کتاب‌هایت را نگاه کن! نامشان را دوباره و با دقت بخوان. فکر کن کدامشان با هم و با تو رفیق‌ترند و اسم‌هایشان را که کنار هم می‌گذاری، می‌شوند همان جمله‌های حال خوب کن که لبخند را میهمان دلت می‌کنند.
آن‌ها را طوری کنار هم بچین که این جمله به‌راحتی خوانده شود. حالا دوربین گوشی‌ات را فعال کن، از آن‌ها عکس بگیر و این جمله را برای ما هم بفرست. حال خوب ما و دوستانت این بار به عهده تو و کتاب‌هایت است. ببینیم چه می‌کنی!

2

چطوری مأموریت را بارگذاری کنم؟

به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، مأموریت را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری عکس یا متنت را بارگذاری کن.

راستی! درباره این مأموریت با دوستانت صحبت کن و آن‌ها را به مأموریت #جمله‌_های_چیدنی دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA