nojavan7ContentView Portlet

آقای نامزد!‌ از نوجوان‌ها بگو
مأموریت نو+جوان برای انگشت‌هایی که آبی نمی‌شوند
آقای نامزد!‌ از نوجوان‌ها بگو

گاهی پیش می‌آید که ما نوجوان‌ها آرزو می‌کنیم کاش بزرگ‌تر بودیم، یکی از آن وقت‌ها همین ایام انتخابات است. روزهایی که بزرگ‌ترهایمان بسیار بیشتر پیگیر اخبار می‌شوند، گاهی هیجان زده‌اند و گاهی هم داغ می‌کنند و حرص می‌خورند. کاندیداها و برنامه‌های تلویزیونی و تبلیغات انتخاباتی هم فقط آن‌ها را مخاطب قرار می‌دهد. روز انتخابات هم انگشتشان را آبی می‌کنند و برای چهار سال تصمیم می‌گیرند.

1

از نامزدهای انتخابات بخواه

ما هم دوست داریم در این اتفاق بزرگ ملی حضور داشته باشیم و نقشی بازی کنیم. اصلاً مگر می‌شود که یک نفر چهار سال آینده‌ زندگی ما را توی دستش بگیرد، آن وقت ما هیچ نقشی توی انتخابش نداشته باشیم. تاااازه! آن‌ها هم از اینکه چه برنامه‌ای برای ما دارند هیچ چیزی نگویند. حالا با این اوضاع، نقشه چیه؟!
شش دانگ حواست را بیار اینجا تا بگویم؛
به کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری یک نامه‌ سرگشاده بنویس و از آن‌ها بخواه که برنامه‌هایشان را برای نوجوان‌ها شفاف بگویند. مثلاً، وضعیت مدارس، کمبود امکانات درسی و آموزشی، وضعیت نشر کتاب‌های نوجوان و قیمت‌ بالای کتاب‌ها، تفریح و مکان‌های تفریحی مناسب سن و شرایط ما در شهرهای مختلف و هر چیز دیگری که به نظرت می‌رسد.
می‌توانی نامه‌ات را این‌طور شروع کنی؛
»آقای نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری! من به‌عنوان یک نوجوان ...»
نامه را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کن و در صفحه خودت در نرم‌افزار نو+جوان نیز بگذار. می‌توانی نامه را خودت بخوانی و صدای ضبط شده‌ات را هم منتشر کنی. حواست باشه که از همه‌ کاندیداها بخواهی برنامه‌هایشان را بگویند، چون معلوم نیست کدامشان قرار است رأی بیاورد!

2

چطوری ماموریت را بارگذاری کنم؟

به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، ماموریت را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری عکس یا متن نامه‌ات یا صدایی که ضبط کردی را بارگذاری کن.   

راستی!‌ درباره این ماموریت با دوستانت صحبت کن و آن‌ها را به ماموریت #آقای_نامزد!_از_نوجوان‌ها_بگو دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA