nojavan7ContentView Portlet

نور و راه
راه‌حل نو+جوان برای این دنیای شلوغ‌پلوغ
نور و راه

راستش این دنیا خیلی شلوغ‌‌پلوغ است. هر روز هزار راه پیش رویمان خودنمایی می‌کنند؛ هزار مسیر که انتهایشان مه‌آلود و تاریک است. اینکه بفهمیم کدام مسیر درست و کدام راه اصلی اصلاً آسان نیست. تنهایی نمی‌توانیم در این شلوغی راهمان را پیدا کنیم؛ راه زندگی درست و راه رسیدن به نور را.

1

چراغ راه ما

باید تا می‌توانیم کمک بگیریم. چیزهایی را که می‌توانند کمکمان بکنند، باید پیدا بکنیم. اوّلین کسانی که باید سراغشان برویم و اصلاً برای همین وقت‌هاست که چراغ راه ما هستند، امامان مهربانمان‌اند. این روزهای قشنگ محرم و صفر بهترین فرصت بود و هست تا هر چه بیشتر از آنان بخواهیم کنارمان باشند و خودمان را به آنان نزدیک کنیم.
این روزها ماه صفر دارد تمام می‌شود و امروز شهادت امام رضاست. پس، دست بجنبان و از این فرصت استفاده کن. کافیست که بلند شوی، وضو بگیری و از هر کجای ایران که هستی زیارت امین‌الله یا جامعه کبیره را روبه حرم امام رضا علیه‌السلام بخوانی. البته همراه این زیارت یک کار مهم دیگر هم باید انجام بدهی. چه کاری؟
در کتابخانه یا اینترنت جست‌وجو کن و حدیث‌های امام رضا علیه‌السلام را پیدا کن. مثلاً، کتاب چهل حدیث امام رضا علیه‌السلام از انتشارات به‌نشر. اگر از اینترنت استفاده می‌کنی، دقت کن که حتماً سایت‌های معتبر باشند تا به اطلاعات درست برسی. 
یک یا چند حدیث از امام رضا علیه‌السلام پیدا کن و برای همکلاسی‌ها یا اعضای خانواده‌ات ارسال کن. با ما و دوستانت در نو+جوان هم به اشتراک بگذار.

2

چطوری فراخوان را بارگذاری کنم؟

به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، فراخوان را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری عکس یا متنت را بارگذاری کن.

راستی! درباره این فراخوان با دوستانت صحبت کن و آن‌ها را به آن دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA