nojavan7ContentView Portlet

زمانت رو بغل کن
بوی پای پاییز در نهمین دستچین لیگ تابستانه
زمانت رو بغل کن

هر سال همین موقع‌ها، بوی پای پاییز کم‌کم خودش را از میان کوچه‌ها به ما می‌رساند و هر سال با بوی پای پاییز، بوی کتاب و دفتر هم به مشام می‌رسد. این بوهای مختلف باعث می‌شود که ما هی تصمیم‌های خاصی! بگیریم. مثلاً، اینکه امسال دیگر درس‌هایمان را سروقت بخوانیم و نگذاریم برای شب امتحان و دیگر از همین امروز شروع کنیم! ولی بعضی اوقات تصمیم‌هایمان به نتیجه نمی‌رسد مخصوصاً برای یکی دو سال اخیر.

1

مجازی‌شدن کلاس‌ها و پای لپ‌تاپ و گوشی کلاس رفتن، به‌اندازه‌ مدرسه‌ رفتن کیف نمی‌دهد. علاوه بر آن، خیلی بیشتر از کلاس‌های حضوری نیاز است که برای درس‌ها وقت بگذاریم؛ خیلی بیشتر نیاز است که وقت‌هایمان را مدیریت کنیم و برای درس‌خواندن درحالی که ساعات زیادی در خانه هستیم، برنامه بریزیم؛‌ امّا برنامه‌ریزی هم برای خودش ترفندهای خاصی دارد.
دستچین این هفته از شما می‌خواهد توی این اوضاع، برای شروع سال تحصیلی جدید کاری انجام بدهید که هم برای خودتان خیلی فایده دارد و هم برای دوستانتان. 

چطوری؟
توی اینترنت بگرد. کلی اینفوگرافی و کلیپ و مطلب هست که از ترفندهای مدیریت زمان و برنامه‌ریزی درسی گفتند. پیدایشان کن و بهترین‌ها و مفیدترین‌هایشان را با دوستانت به اشتراک بگذار.
حتماً ترفندهایی که بقیه دوستانت به اشتراک می‌گذارند، ببین. شاید به کارت بیایند.

2

چطوری در لیگ تابستانه شرکت کنم؟

تا پایان شهریور هر دوشنبه منتظر یک موضوع جدید برای دستچین در نرم‌افزار نو+جوان باش. حواست باشد که برای هر دستچین تا ساعت ۲۴ دوشنبه فرصت داری. برای بارگذاری به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، دستچین را انتخاب و در قسمت بارگذاری، عکس یا متنت را بارگذاری کن.


راستی! از لیگ تابستانه با دوستانت بگو و آن‌ها را به چهارشنبه‌های طلایی و دوشنبه‌های نقره‌ای دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA