nojavan7ContentView Portlet

آهای خبردار
خبرهای طلایی تابستان در هشتمین دوشنبه‌ نقره‌ای لیگ تابستانه
آهای خبردار

تا حالا به واکنش خودتان بعد شنیدن یک خبر خوب دقت کرده‌اید؟

چشم‌هایتان کمی بازتر و مردمکش گشاد می‌شود، لبخندتان کش می‌آید و توی دلتان یک چیزی وول می‌زند. این حس آن‌قدری خوب هست که باقی افکار و احساساتتان را، موقتاً البته، کنار بزند و خودش را به همه نشان بدهد.

1

دانشمند‌ها فهمیده‌اند که وقتی خیر خوبی می‌شنویم و هیجان‌زده و خوشحالیم، هورمون سروتونین مسئول این تغییرات است‌. مثلاً، اگر الآن ما بگوییم «تبریک! شما نفر اوّل لیگ تابستانه امسال شده‌اید!»، سروتونین توی بدنتان خبردار می‌شود و بقیه را هم خبر می‌کند‌. دانشمندها گفته‌اند آدم‌هایی که توی بدنشان سروتونین بیشتری ترشح می‌شود هم شاداب‌ترند و هم عملکردشان توی کارهای مختلف، بهتر است. فکرش را بکنید، تنها با روزی یک خبر خوب می‌توانید خوشحال و با انرژی باشید! فقط کافیست گوش به زنگ باشید و اخبار خوب هر روز را صید کنید.
این هفته قرار است هم خودمان پُراز سروتونین شویم، هم بقیه را خوشحال کنیم. این‌بار توی اخبار، دنبال خبرهای خوب بگرد. رسانه‌ها و سایت‌ها را خوب بگرد و هر خبر خوبی که دیدی، یا شنیدی یا خواندی، توی صفحه خودت به اشتراک بگذار. توی توضیحاتش هم جوری ازش بنویس که سطح هورمون شادی را یکهو بچسباند به سقف!

2

چطوری در لیگ تابستانه شرکت کنم؟

تا پایان شهریور هر دوشنبه منتظر یک موضوع جدید برای دستچین در نرم‌افزار نو+جوان باش. حواست باشد که برای هر دستچین تا ساعت ۲۴ دوشنبه فرصت داری. برای بارگذاری به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، دستچین را انتخاب و در قسمت بارگذاری، عکس یا متنت را بارگذاری کن.


راستی! از لیگ تابستانه با دوستانت بگو و آن‌ها را به چهارشنبه‌های طلایی و دوشنبه‌های نقره‌ای دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA