nojavan7ContentView Portlet

دیگه وقتشه
در دومین مأموریت لیگ تابستانه دستت رو بذار توی جیب خودت
دیگه وقتشه

شاید تا به حال به این فکر افتاده باشید که پول تو جیبی‌تان نان بازوی خودتان باشد. اصلا شاید وقتی خانواده‌تان را در یک شرایط سخت مالی دیدید به فکرتان افتاده تا کمکی بکنید و ناگهان ابر آرزوهایتان با تلنگر اینکه «من هنوز یک دانش‌آموزم!» محو شده باشد.

1

پرانرژی وارد شو

اما ما می‌خواهیم بگوییم ابر آرزوهایتان را نگه دارید. شما می‌توانید کسب‌وکار خاص خودتان را داشته باشید. می‌توانید از همین حالا علاقه و استعدادتان را پیدا کنید و آن را پرورش بدهید. بگذارید ایده‌های ذهنتان در آسمان واقعیت پرواز کنند و بال‌هایشان هر لحظه محکم و پر امید شود. عزمتان را جزم کنید و بعد از گفتن یک «بسم‌الله» پر انرژی وارد میدان شوید. خلاصه هر طور ببینید، دیگر وقتش رسیده است.
برای این کار اول باید خوب جست‌وجو کنید و ببینید چه مهارتی می‌تواند توی دست‌های شما جا بگیرد؟ 
این مهارت باید شرایط زیر را دارا باشد: 
یک . مهارتی که انتخاب می‌کنید باید چیزی به دانسته‌های شما در هر زمینه‌ای که مربوط به آن مهارت است، اضافه کند. 
دو. اگر نیاز به یادگیری دارد، هزینه‌ی یادگیری نهایتاً دویست هزار تومان باشد. حتماً به گزینه‌های خلاقانه‌تر هم فکر کنید.
سه. در انتخاب مهارت به شرایط زندگیتان دقت کنید. مثلاً، اگر در مرکز ایران زندگی می‌کنید، ترجیحاً ساخت قایق و کشتی را انتخاب نکنید!
چهار. مهارت‌هایی را جست‌وجو کنید که بتوان با انجام آن‌ها درآمد کسب کرد.
راستی اگر مهارتی را سراغ دارید که استاد آن را می‌شناسید یا کسی را دارید که توی آن کار تجربه دارد مثلاً خاله یا عمو یا دوست خانوادگی و ...، حتماً به آن گزینه به‌طور جدی‌تر فکر کنید.
پس برای دومین چهارشنبه‌ طلایی لیگ تابستانه، مهارت مورد نظرتان را طبق ویژگی‌های بالا پیدا کنید، آن را با دوستانتان در نو+جوان به اشتراک بگذارید و دلیل انتخاب این مهارت را هم بگویید. 

2

چطوری در لیگ تابستانه شرکت کنم؟

تا پایان شهریور هر چهارشنبه منتظر یک ماموریت یا فراخوان جدید در نرم‌افزار نو+جوان باش. برای انجام دادن هر ماموریت تا ماموریت بعدی فرصت داری. بعد از انجام مأموریت به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، مأموریت را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری، عکس یا متنت را بارگذاری کن.

راستی! درباره لیگ تابستانه با دوستانت صحبت کن و آن‌ها را به مأموریت #دیگه_وقتشه دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA