nojavan7ContentView Portlet

روح شکمو
در اولین مأموریت لیگ تابستانه نو+جوان، یک روح رو سیر کن
روح شکمو

از شما چه پنهان روح ما خیلی شکمو است، حتی شکموتر از خودمان! اشتهای خیلی خوبی دارد و هر روز کلی غذا می‌خورد. پیام‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی برایمان می‌آیند، فیلم‌هایی که می‌بینم، کلیپ‌هایی که دانلود می‌کنیم، حرف‌هایی که می‌شنویم و موسیقی‌هایی که گوش می‌دهیم، همه و همه غذای روحمان هستند. روحمان اصلاً طاقت گرسنگی ندارد، تمام روز در حال خوردن است و اگر غذای درست‌وحسابی بهش ندهیم، خودش را با خوردنی‌های بیهوده سیر می‌کند.

1

راه‌حلی توپ برای سیرکردن روح

غذای درست‌وحسابی روح چیست؟ یک وعده کتابِ خوشمزه و دل‌چسب!

اما به قول شاعر دست ما کوتاه و خرما بر نخیل! من که بهتر از این مصراع برای توصیف اوضاع و احوال خودمان و قیمت کتاب‌ها پیدا نکردم. در نتیجه ما مانده‌ایم با یک روح شکمو که مدام غذا می‌خواهد و کتاب‌هایی که قیمتشان با محتوای جیب ما جور در نمی‌آید. چه کار باید بکنیم؟

شش دانگ حواستان را بیاورید اینجا که مأموریت اول لیگ تابستانه یک راه‌حل توپ برای سیرکردن روحمان با خودش آورده است.

1. یک کاغذ بردار و دو مربع بزرگ با اندازه‌ دل‌خواهت از آن برش بده. حواست باشد یکی از مربع‌ها باید یک سانتی‌متر از دیگری بزرگ‌تر باشد.

2. مربع‌ها را طبق نقشه‌ای که در ادامه‌ مأموریت برایت گذاشته‌ایم، تا بزن. حالا دوتا مربع داری که روی هم قرار می‌گیرند و یک قلک کوچک به تو می‌دهند.

3. هر روز و یا آخر هر هفته هر چقدر که می‌توانستی از باقی‌مانده پول توجیبی‌هایت را درون جعبه بگذار و هر زمان به قیمت کتاب مدنظرت رسیدند بردار، به یک کتابفروشی برو، دست یک کتاب را بگیر و به اتاقت دعوتش کن.

4. قلکت را هر طور که دوست داری تزئین کن و عکسش را برای ما و دوستانت در نرم‌افزار نو+جوان به اشتراک بگذار.

2

چطوری در لیگ تابستانه شرکت کنم؟

تا پایان شهریور هر چهارشنبه منتظر یک مأموریت یا فراخوان جدید در نرم‌افزار نو+جوان باش. برای انجام‌دادن هر مأموریت تا آخر لیگ فرصت داری. بعد از انجام مأموریت به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، مأموریت را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری، عکس یا متنت را بارگذاری کن

راستی! درباره لیگ تابستانه با دوستانت صحبت کن و آن‌ها را به مأموریت #روح_شکمو دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA