nojavan7ContentView Portlet

رسم رفاقت
فراخوان نو+جوان برای کسانی که برای رفاقت با قرآن در ماه رمضان یک ایده ناب دارند
رسم رفاقت

ما آدم‌های این کره خاکی، وجودمان دو جنبه دارد؛ یکی جنبه بخشیدن‌ها، کمک‌کردن‌ها، مهربانی‌ها و همه صفات خوبی که ما را شبیه فرشته‌ها می‌کند و دیگری هم آن روی مادی و دور از جانِ شما!!! حیوانی‌مان است؛ همان که اگر حواسمان نباشد وسوسه‌ها و دل‌مشغولی‌ها، رویِ فرشته‌گونِ وجودمان را به کنار رینگ می‌کشاند و نمی‌گذارد پرِ پرواز بازکنیم!

ماه رمضان یک فرصت است. فرصتی ویژه برای تمرین و تمرین و تمرین! از آن تمرین‌هایی که حسابی افسارِ جنبه حیوانی‌ات را به دست بگیری و رامش کنی و فرشته‌وار زندگی کنی.

1

رفاقت با قرآن

قرآن یکی از آن گنج‌هایی است که آن رویِ فرشته‌گونه‌ات را پررنگ‌تر و روشن‌تر می‌کند؛ از آن گنج‌هایی که جنبه فرشته‌گون وجودت را پرورش می‌دهد و بال‌های پروازت می‌شود.
برای این اتفاق تو چه ایده‌ای داری؟ ایده‌ات برای رفیق‌شدن با قرآن چیست؟
چگونه قرآن را ملکه زندگی‌مان کنیم؟
 
ایده ویژه و ناب‌ خودت را که می‌توانی در ماه رمضان شروع کنی، برایمان بنویس. مثلاً، بنویس روزی یک آیه قرآن را با معنی می‌خوانم و در گروه‌ها بازنشر می‌کنم، یا هرروز که یک صفحه قرآن می‌خوانم، برای خودم یک آیه را انتخاب و نشانه‌گذاری می‌کنم.
ایده‌هایت را بنویس و یکی از آن‌ها را برای تمرین در ماه رمضان با ما به اشتراک بگذار.

2

چطوری فراخوان را بارگذاری کنم؟

به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، فراخوان را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری عکس یا متنت را بارگذاری کن.

درباره این فراخوان با دوستانت صحبت کن و آن‌ها را به فراخوان #رسم_رفاقت دعوت کن.

راستی! نو+جوان به سه ایده برتر فراخوان #رسم_رفاقت جایزه می‌دهد.

 

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA