nojavan7ContentView Portlet

بدون تعارف با انقلاب
فراخوان نو+جوان برای آن‌هایی که می‌خواهند بدانند کجای کاریم؟
بدون تعارف با انقلاب

کوچک‌تر که بودیم دهه فجر برایمان فقط جشن و ریسه‌های رنگی بود، اما از وقتی کمی بزرگ‌تر شدیم و فهمیدیم که بالاخره ما هم یک روزی باید گوشه‌ این ممکلت کاری را دستمان بگیریم، سؤال‌های زیادی درباره هدف انقلاب داشتیم. اینکه با وجود همه‌ مشکلاتی که می‌بینیم آیا می‌شود گفت هنوز در مسیر انقلابیم؟ اصلاً اگر راه ما درست است، چرا این همه دشمن داریم؟ شاید تا به حال این سؤال‌ها از فکر شما هم گذشته باشد و احتمالاً این سؤال‌ها و سؤال مهم‌تر مانند «چرا انقلاب شد؟» بخشی از ذهنتان را اشغال کرده است. 

1

راه‌های زیادی برای رسیدن به پاسخ این سؤال‌ها هست که یکی از آن‌ها پرسیدن از بزرگ‌ترهاست. از بین بزرگ‌ترها کسی که خودش برای موفقیت انقلاب بسیار تلاش کرده، زندان رفته و شکنجه و تبعید شده، و مهمتر اینکه سال‌های پس از انقلاب، مراقب آن بوده، بهترین شخصی است که می‌تواند در این باره صحبت کند. پس بیا تا نظر خود آقا را درباره انقلاب و سؤالاتی که روزانه با آن‌ها کشتی می‌گیریم، بدانیم.
● وارد سایت KHAMENEI.IR شو و بخش فارسی را انتخاب‌ کن.
● در قسمت جست‌وجو، کلمه‌ «آسیب‌شناسی انقلاب» را جست‌وجو کن. 
● نتایج کلیدواژه را بخوان و بخشی که توجهت را جلب کرده با دوستانت در فراخوان با  #بدون_تعارف_با_انقلاب به اشتراک بگذار. 
● به نظرت تو چه کاری برای حل این مشکلات می‌توانی انجام بدهی؟
● دوستانت را به این فراخوان دعوت کن. 
● برای شرکت در این فراخوان به صفحه خودم در #نرم‌افزار_موبایلی_نو+جوان برو، روی علامت + پایین صفحه ضربه بزن و با انتخاب فراخوان، عکس و متن مورد نظرت را بارگذاری‌ کن.


 

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA