nojavan7ContentView Portlet

به تو از دور سلام
فراخوان نو+جوان برای آنها که می‌خواهند رنگ و بوی امام رضا(ع) بگیرند
به تو از دور سلام

نشسته روی مبل و زل زده به صفحه تلویزیون. حواسش اما به معنی کلمه‌ها نیست. لابه‌لای آهی عمیق، به حسرت روزهای جوانی‌اش فکر می‌کند که می‌نشست روبه‌روی آن پنجره طلایی و آنقدر حرف می‌زد، تا سینه‌اش سبک شود، اما کو قوت پاهای آن روزگار؟ فکر کن که اگر یکی به او بگوید: امروز از دور به نیابت از شما زیارت امین‌الله خواندم و نائب‌الزیاره بودم! چشمانش می‌شود یک کاسه مروارید از اشک‌ شوق... 

1

لباس خدمت

بی‌لباس مخصوص خادمی و چوب پر و اسپنددان، می‌شود ایستاد رو به سوی ضریح مطهرش و از دور قلبی را با خود همراه کرد. خادم امام بودن که چیزی جز خدمت به زائران دلتنگ و دلباخته نیست. چه فرصتی از این بهتر؟ سالمندی میان دوست و آشنا، بیماری بر بستر رنج یا جوانی که با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کند، همه چشم انتظار یک خبر خوبند.
چه خوب که در روز میلاد امام رضا علیه‌السلام لباس خدمت را بپوشی و با ما همراه شوی، دو پیشنهاد برایت داریم: 
اول اینکه می‌توانی یک زیارت امین‌الله به نیابت از یک سالمند بخوانی و با متنی زیبا در یک کارت پستال دست‌ساز برایش بنویسی: (در روز ولادت امام رضا علیه‌السلام یک زیارت از راه دور به شما هدیه شد). کارت پستال را به او هدیه بده یا عکس آن را در فضای مجازی برایش بفرست. 
دومین پیشنهادمان این است که به مادرت بگو یک پرس بیشتر غذا درست کند و به نیت امام رضا علیه‌السلام به یک نفر  سالمند در همسایگی‌تان یا یک نفر نیازمند، هدیه کن و رویش بنویس به عشق آقا امام رضا علیه‌السلام. با #به_نیت_امام_رضا از پرس غذا و کاری که انجام دادی، عکس بفرست. 

* دوستانت را به فراخوان #به_نیت_امام_رضا دعوت کن. 
 

2

چطور یک فراخوان را بارگذاری کنم؟

اول از همه نسخه 1.21 نرم افزار موبایلی نوجوان را نصب کن. حالا به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، فراخوان را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری عکس و متن مرتبط با فراخوان را بارگذاری کن. 

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA