nojavan7ContentView Portlet

مثلِ زینب سلام‌الله‌علیها
دختر شهید حاج‌قاسم سلیمانی از ادامه راه پدرش گفت
مثلِ زینب سلام‌الله‌علیها

«پدرم خواب راحت را از چشم تمام ستمگران، مستبدان و تکفیری‌ها ربوده بود. اسم حاج قاسم سلیمانی آشیانه صیهونیسم، تکفیر و نظام سلطه را هم اینک هم می‌لرزاند.» این جملات محکم و پرمعنا تنها بخشی از سخنرانی «زینب سلیمانی» دختر شهید حاج قاسم سلیمانی در روز وداع با سردار بزرگ اسلام و همرزمانش بود. دختر حاج قاسم سلیمانی در سخنانی قاطع و پرصلابت از ادامه راه جبهه مقاومت سخن گفت:

1

افتخار پدرم این بود که سرباز رهبر است

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا (سوره أحزاب آیه ۲۳)
سلام مولای من! سلام آقاجان! پدر ما برای اطاعت از شما که ولی‌فقیه ما هستید ما را تربیت کرده است. مولایم! پدرم افتخارش این بود که سرباز شماست. او جانش را فدا کرد تا سرباز شایسته شما باشد. نکند خدایی نکرده شهادتش اندوهی بر چهره مبارک شما شود. ما، پدر، خودمان، برادران و فرزندانمان را در راه ولایت تقدیم می‌کنیم تا خدایی نکرده، شما احساس تنهایی نکنید.
پدرم بیش از 40 سال در کشتی عاشورا و با چراغ ولایت در تلاشی خستگی ناپذیر با شوق شهادت در نبرد با دشمنان اسلام و انسانیت شجاعانه پیکار کرد.

2

عشق شهادت

او پدری دلسوز برای فرزندان خود و تمام فرزندان شهدا بود. او مهربان‌ترین و عاطفی‌ترین همسر و پدری مجاهد و بی‌باک و سربازی فداکار برای ولایت بود و اطاعت از ولایت را شرط ایمان می‌دانست.
حاج قاسم بزرگترین مرد راهبردی در محاسبه قدرت و رفتار دشمن بود. در جنگ‌ها و نبردها عشق شهادت او را به نزدیک‌ترین خط مبارزه با دشمن ترغیب می‌کرد. ایمان او به خدا دشمن را در دید او به ناچیزی در مقابل قدرت خدا تبدیل کرد.

3

نام سلیمانی آشیانه صیهونیسم و نظام سلطه را می‌لرزاند

پدرم خواب راحت را از چشم تمام ستمگران، مستبدان و تکفیری‌ها ربوده بود. اسم حاج قاسم سلیمانی آشیانه صیهونیسم، تکفیر و نظام سلطه را هم اینک هم می‌لرزاند. امروز اندیشه و جهاد پدرم جبهه مقاومت را به مکتبی نهادینه شده و پیروز تبدیل کرده است. جهانیان پیام جهاد و اندیشه سلیمانی را فهمیده و ذلت نظام سلطه و صهیونیسم و تکفیر را مقابل آن جهان دیده‌اند.
آمریکا باید بداند که عاشورا منشا قدرت مجاهدین و آزادیخواهان و موجب وحشت دشمنان اسلام و انسانیت است. شاگردان مکتب خمینی و خامنه‌ای در کلاس درس جهاد و اخلاص سلیمانی تربیت شده‌اند و تا زنده‌اند شاگردان دیگری را تربیت و موجب رعب و وحشت مضاعف سلطه‌گران و تکفیریان خواهند بود. 
آمریکا و صهیونیسم بدانند شهادت پدرم موجب بیداری بیشتر فطرت انسان‌ها در جبهه مقاومت شده و روزگار آنها را تیره و تار و خانه‌های عنکبوتی آنها را فرو خواهد ریخت. دیروز جهانیان استقبال گرم ایرانیان و عراقیان را در تشییع جنازه حاج قاسم و مجاهد بزرگ ابومهدی نظاره کردند و امروز در تهران و فردا در کرمان نیز خواهند دید در این حماسه، حضور ملت عاشورایی ایران پیام خود را به کل دنیا خواهد رساند. 

4

تنفر جاودانه از آمریکا

به قول پدرم «آقای ترامپ قمارباز» تدبیر شیطانی تو در جدایی و تفرقه میان دو ملت ایران و عراق با خطای استراتژیک، توخالی درآمد و به خاک و خون کشیدن دو مجاهد بزرگ موجب اختلاط خون مجاهدان بزرگ ابومهدی و حاج قاسم و عامل پیوند تاریخی دو ملت ایران و عراق شد و تنفر جاودانه آن‌ها را علیه آمریکا برانگیخت.
دیروز پارلمان عراق خروج آمریکا از این کشور را کلید زد و خانواده‌های سربازان آمریکایی در غرب آسیا که شاهد ذلت آمریکا در نبردهای سوریه، عراق، لبنان و افغانستان و یمن و فلسطین بودند در انتظار مرگ فرزندان‌شان روزهایشان را سپری خواهند کرد.

5

در کنار رهبرمان خواهیم ماند

ترامپ دیوانه که خود نماد جهل و بازیچه دست صهیونیست هستی، خیال نکن با شهادت پدرم همه چیز تمام شد. رهبرم، پدرم، پدری داشت که در کنارش بود، در کنارش ایستاد و ما هم همانند پدرم در کنارش خواهیم ماند. امروز سلیمانی‌های مقاومت پیام دادند. عموی عزیزم سیدحسن نصرالله پیام خود را داد. اسماعیل هنیه، زیاد نَخاله، بشار اسد، ابوحسن عامری و عبدالملک حوثی که هر کدام به تنهایی چون پدرم برای نابودی امثال تو کفایت می‌کنند، پیام‌شان را خواهند داد.
دلم نمی‌آید نگویم، پدرم یک همراه دیگری هم داشت و او آقای پورجعفری بود. ایشان بدون پدرم آب و غذا نمی‌خورد و بدون پدرم نمی‌خوابید. ایشان نماد یک مجاهد صادق بود که آخر هم در کنار پدرم به آرامش رسید.

6

سردار در قلب ملت ایران و امت مقاومت

همه ستمگران عالم بدانند پدرم در قلب ملت ایران و امت مقاومت و آزادی‌خواهان جهان جای دارد. با تجدید پیمان مجدد با رهبر عزیزمان قول می‌دهم من و همه فرزندان پدرم با خاطرات و مهربانی‌های پدرم که همواره زنده است و نزد خداوند روزی می‌خورد، زندگی می‌کنیم و بغض و کینه خود و فرزندانمان را با دستور ولایت علیه ظالمان تا ابد حفظ خواهیم کرد.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA