nojavan7ContentView Portlet

پسرم انشاءالله کارمند بشی...!
پسرم انشاءالله کارمند بشی...!

مادربزرگ که می‌خواست برای نوه‌ها دعا کند، آرزو می‌کرد تا کارمند بشوند، به یاد جوانی‌های خودش که در دهه پنجاه و شصت گذشته بود و آن روزها آرزوی خیلی‌ها کارمند شدن بوده است.

1

تغییرات گسترده دنیای مشاغل

اما امروز انگار دنیای مشاغل فرق کرده و زیرورو شده، آرزوهای شغلی متفاوت شده و نیازهای شغلی جدیدی هم به وجود آمده است.
از پیدا شدن کسب‌وکارهای مجازی گرفته تا کسب‌وکارهای قدیمی که حالت نوین پیدا کرده، حالا در این دنیای جدید مشاغل مهارت‌های جدیدی برای ورود به بازار کار لازم است و نوجوانان باید آموزش‌های مختلفی ببینند...
خیلی‌ها به سراغ یادگرفتن مهارت‌های جدید رفته‌اند، از نرم‌افزارها تا زبان‌های مختلف که برای فردای خودشان یاد می‌گیرند اما آموزش به‌تنهایی کافی نیست!
نوجوانان هوشمند، تابستان را غنیمت شمرده و در تابستان سراغ کار کردن در فضاهای مختلفی می‌روند تا آن آموزش‌ها را در دنیای واقعی تجربه کنند.

2

فرصت استثنائی

خیلی‌ها از نو+جوان می‌پرسند ما برای #رونق_تولید چه‌کاری می‌توانیم انجام دهیم؟ پاسخ این پرسش دقیقاً همان مطلبی ست که تابه‌حال گفتیم، اگر هرکدام از ما شغل موردعلاقه و مولد خودمان را پیدا کنیم و آن را به نحو احسن انجام دهیم، گامی بزرگ برای رونق تولید برداشته‌ایم. نوجوانی دقیقاً همان دورانی است که می‌توانیم با امتحان مشاغل مختلف، یادگرفتن مهارت‌ها و تجربه کردن، شغل موردعلاقه مان را پیدا کنیم.
از طرفی بعضی مشاغل هم وقت کم از ما می گیرند، هم سرمایه اولیه پایین و هم بازدهی زودهنگامی دارند، نوجوان‌ها می‌توانند با انجام این مشاغل و تولید در کنار درس خواندن، به تولید رونق بدهند.
حالا دیگر نوبت ما نوجوانان است، این گوی و این میدان...

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA