پیام رهبر انقلاب به رئیس اتّحادیّه‌ی جهانی علمای مقاومت

عاقبت خوش یک مبارزه

همایش جهانی علمای مقاومت برای دومین سال متوالی، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، در شهر بیروت لبنان برگزار میشود؛ در این همایش حدود دویست نفر از علمای شاخص جهان اسلام از هشتاد کشور دنیا حاضر می شوند تا این گردهمایی، نقطه عطفی در راه پیروزی آرمان آزادی فلسطین از چنگال دشمن متجاوز صهیونیست باشد. عنوان همایش امسال این اتحادیه، «وعده حق-فلسطین بین بیانیه بالفور و وعده الهی» است؛ بالفور، بیانیه ای است که در آن وزارت خارجه انگلیس، در سال 1917 موافقت خود را با غصب سرزمین های اسلامی و تشکیل رژیم نامشروع صهیونیستی، اعلام می کند. در واقع «طبق اسناد تاریخی، تشکیل حکومت صهیونیستی، بیش از آنچه که خواسته مردم یهود باشد، یک خواست استعماری دولت انگلیس بود.»
.
آیت الله خامنه ای، به مناسبت برگزاری دومین همایش جهانی علمای مقاومت در لبنان، پیامی نوشتند که صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم افتتاحیه این همایش قرائت شد. متن کامل  این پیام را با هم می خوانیم.

۱

 

بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحیم
عالم جلیل جناب آقای شیخ ماهر حمود
رئیس محترم اتّحادیّه‌ی جهانی علمای مقاومت
سلام بر شما و همه‌ی حضّار محترم این کنفرانس؛
۲

عاقبت خوش یک مبارزه

مسئولیّت سنگین و فراموش‌نشدنی فلسطین بر دوش  همه‌ی دنیای اسلام است. بی‌شک نخبگان علمی و روحانی و سیاسی و مسئولان کشورهای اسلامی بخش مهم‌تر این مسئولیّت را بر دوش دارند؛ این، مبارزه‌ای مقدّس و خوش‌عاقبت است؛ وعده‌ی الهی،نصرت قطعی در این مبارزه است. کنگره‌ی امروز شما بخشی از  این حرکت عمومی و عظیم است. 
 
 

وعده‌ی الهی،نصرت قطعی در این مبارزه است

۳

مسئولیت بزرگ

از خدای متعال توفیق جمع شما را مسئلت میکنم و تداوم مبارزه‌ی متنوّع با رژیم متجاوز صهیونیست را به همه‌ی کسانی که این مسئولیّت بزرگ را احساس میکنند، توصیه میکنم.
والسّلام علیکم و رحمةاللّه

 

تداوم مبارزه‌ی متنوّع با رژیم متجاوز صهیونیست را توصیه میکنم.

  • ۰ نظرها
نمودار فعالیت کاربران در طول هفته گذشته
با کلیک بر روی گزینه ها، الگوی کمرنگ را بسازید