رهبر انقلاب: به آمریکا هرگز اعتماد نکنید؛ فرصت کنند، دوباره ضربه می زنند

حتی یک لحظه...

«باید مراقب مکر آمریکایی ها باشید و هرگز به آنها اعتماد نکنید.» این جمله ای بود که رهبر انقلاب اسلامی در دیدار صبح امروز (پنجشنبه) خطاب به حیدر العبادی، نخست وزیر عراق گفتند. ایشان با اشاره به اینکه داعش را خود آمریکایی ها به وجود آورده اند ولی حالا با شکست تروریست ها می خواهند خود را با این تحول هم جهت نشان دهند، گفتند:  «آمریکایی ها بدون تردید هر وقت فرصت بیابند دوباره به عراق ضربه خواهند زد.»

۱

 

رمز پیروزی

آیت الله خامنه‌ای در ابتدای این دیدار، وحدت اقوام مختلف و حمایت دولت این کشور از نیروهای مردمی و جوانان مؤمن و شجاع عراقی را رمز پیروزی‌های اخیر در مقابل تروریست‌ها و حامیانشان دانستند.
 
۲

کشور تعیین کننده

در ادامه، رهبر معظم انقلاب از اقدامات دولت عراق برای دفاع از حاکمیت یکپارچه و تمامیت ارضی این کشور حمایت کردند و عراق را کشوری تعیین‌کننده و مهم در جهان عرب خواندند.
 
 

عراق کشوری تعیین کننده در جهان عرب است

۳

دشمن مکار

حضرت آقا با حمایت از تلاشهای دولت عراق برای توسعه روابط با کشورهای همسایه و منطقه، ضمن تأکید بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا گفتند: در عین حال باید مراقب مکر امریکایی‌ها باشید و هرگز به آنها اعتماد نکنید.

 
 

مراقب مکر آمریکایی ها باشید و به آنها اعتماد نکنید

۴

حتی یک لحظه...

ایشان همچنین در توضیح نیرنگ آمریکا درباره داعش و ادامه دار بودن دشمنی های آمریکا، گفتند:  امریکایی‌ها خودشان داعش را به‌وجود آوردند اما اکنون که تروریست‌ها از دولت و مردم عراق شکست خورده‌اند، خود را با این تحول مهم، همراه و هم‌جهت نشان می‌دهند البته بدون تردید هر وقت فرصت بیابند، دوباره به عراق ضربه خواهند زد.

 
 

 بدون تردید آمریکایی ها هر وقت فرصت کنند، ضربه می زنند

۵

روابط همه جانبه

رهبر انقلاب اسلامی با حمایت از گسترش همه‌جانبه روابط تهران- بغداد در زمینه‌های مختلف، خطاب به آقای حیدر العبادی گفتند: توجه ملت‌های منطقه به موفقیت‌های عراق، نتیجه زحمات و شجاعت‌های مردم عراق، شما و دیگر مسئولان عراقی است.

  • ۲ نظرها
نمودار فعالیت کاربران در طول هفته گذشته
با کلیک بر روی گزینه ها، الگوی کمرنگ را بسازید
  • علی مرادی ۰۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۳

    به آمریکا هرگز نباید اعتماد کرد

  • مهران علیمحمدی ۰۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۰

    سلام و دست مریزاد به طراحان این سایت فوق العاده...