رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء:

جوان پرانگیزه را دریابید

«فرزندان توانای ایران چه در داخل و چه در مراکز علمی و فناوری دنیا مایه افتخار و مباهات هستند.» این جمله بخشی از بیانات حضرت آقا در دیدار ظهر امروز با فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) بود؛ این دیدار ظهر امروز یکشنبه به مناسبت ایام سالروز تاسیس این قرارگاه برگزار شد.

۱

خط مقدم

فرمانده کل قوا در دیدار با فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، این قرارگاه را «خط مقدمِ دفاع از حیثیت و موجودیت کشور» نامیدند و دربارة اهمیت شکوفا کردن استعدادها گفتند: « باید با کار و تلاش بی‌وقفه، استعدادهای پرشمار نیروی انسانی را شکوفا کنید و آن را در خدمت رفع نیازها و کمبودهای کشور قرار دهید.»
۲

فرزندان توانای ما

رهبر انقلاب پایه و اساس غلبه بر موانع و عبور از آنها را نیروی انسانیِ باسواد، با تدبیر، شجاع و خستگی ناپذیر دانستند و با اشاره به مایة افتخار بودن فرزندان توانای ایران در دنیا بیان کردند: «پیشرفت‌های فراوان در بخشهای مختلف همچون نیروهای مسلح و همچنین بخش علم و فناوری نشان‌دهنده وجود توانایی در نیروی انسانی جوان و پر انگیزه کشور است و فرزندان توانای ایران چه در داخل و چه در مراکز علمی و فناوری دنیا مایه افتخار و مباهات هستند.»

فرزندان توانای ایران در دنیا، مایة افتخار و مباهات هستند.

۳
 

نسخه علاج بخش

حضرت آقا نسخة علاج‌بخشِ مشکلات کشور را بکار گرفتن و فعال کردن توانایی‌های فرزندان ایران و این استعدادهای جوشان دانستند و با اشاره به لزوم پرشتاب‌تر شدن آهنگ کار و تلاش گفتند: کار و تلاش را با آهنگی پر شتاب‌تر از قبل ادامه دهید و با ارائه طرحهای نو و ابتکاری در جهت خودکفایی کشور، به پیش بروید.

نسخة علاج‌بخش کشور، فعال کردن توانایی‌های فرزندان ایران است.

۴
 

فرصت مقابله

رهبر انقلاب با تمجید از فعالیت های قرارگاه پدافند هوایی بیان کردند: «کارهای بسیار خوبی در قرارگاه پدافند هوایی انجام شده است که نشان‌دهنده وجود عزم و انگیزه و توانایی در این نیرو است.» حضرت آقا همچنین خدمت در خطّ مقدم مقابله با تهدیدات را فرصتی ارزشمند برای نیروهای غیور، مؤمن و شریف قرارگاه پدافند هوایی دانستند و از هماهنگی ارتش و سپاه در قرارگاه پدافند هوایی و همچنین همکاری این قرارگاه با وزارت دفاع و دانشگاهها و مراکز علمی در برطرف کردن نیازها و کمبودها تقدیر کردند.

خدمت در خطّ مقدم مقابله با تهدیدات، فرصتی ارزشمند است.

  • ۱ نظرها
نمودار فعالیت کاربران در طول هفته گذشته
با کلیک بر روی گزینه ها، الگوی کمرنگ را بسازید
  • نوجوان پر انگیزه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶

    سلام. لطفا یک قسمت پرسش و پاسخ فرهنگی در سایتتان درست کنید; تا ما بتوانیم; سوالاتی را که در مورد مسائل فرهنگی برایمان پیش می آید; بنویسیم و پاسخ بگیریم. با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان واقعا به چنین چیزی نیازمندیم.