پیام رهبر انقلاب در پی حادثه تروریستی اهواز

قساوت دشمنان ایران

۱

 


  

مزدوران خبیث


 
 
بسمه‌تعالی
حادثه‌ی تلخ و تأسفبار شهادت جمعی از مردم عزیزمان در اهواز به دست تروریستهای مزدور، یک بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران را آشکار ساخت. این مزدوران قسی‌القلب که به روی زن و کودک و مردم بیگناه آتش میگشایند وابسته به همان مدعیان دروغگو و ریاکارند که پیوسته دم از حقوق بشر میزنند. 

 

این مزدوران وابسته به مدعیان دروغگو و ریاکارند که پیوسته دم از حقوق بشر میزنند 
۲


  

دست نشاندگان 


 

دلهای پرکینه‌ی آنان نمیتواند تجلّی اقتدار ملی در نمایش نیروهای مسلح را تحمل کند. جنایت اینها ادامه‌ی توطئه‌ی دولتهای دست‌نشانده‌ی آمریکا در منطقه است که هدف خود را ایجاد ناامنی در کشور عزیز ما قرار داده‌اند. به کوری چشم آنان ملت ایران راه شرافتمندانه و افتخارآمیز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه‌ی دشمنی‌ها فائق خواهد آمد.


 

جنایت اینها ادامه‌ی توطئه‌ی دولتهای دست‌نشانده‌ی آمریکا در منطقه است     
 
۳

  

دنباله داران


 

اینجانب تسلّا و همدردی خود را به خانواده‌های این شهیدان عزیز عرض میکنم و صبر و سکینه‌ی الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهیدان مسألت مینمایم. دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت دنباله‌های این جنایتکاران را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه‌ی مقتدر قضائی کشور بسپارند.


سیّدعلی خامنه‌ای
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 


  
 

نظام اسلامی برخلاف جریان کلی استکبار و نظام سلطه حرکت کرده است  • ۲ نظرها
نمودار فعالیت کاربران در طول هفته گذشته
با کلیک بر روی گزینه ها، الگوی کمرنگ را بسازید
  • abas ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲

    به تمامی کسانی که در این حادثه عزیزان خودرا از دست داده اند تسلیت عرض میکنم و اگر رهبر دستور دهد مابا یک اشاره این افراد را ازروی زمین محو می کنیم.........