منافقینی که سالهاست همدست دشمنان ایران هستند

همیشه جلّاد

۱


 
 

 


 
 

دشمنان داخلی


  
رهبر انقلاب چند روز پیش در دانشگاه امام حسین (علیه السلام) به سه گروه دشمنان داخلی اشاره کردند؛ سه جریانی که از اول انقلاب با حرکت مردم مخالفت و مقابله کردند. در این نوشته با یکی از این سه جریان یعنی منافقین آشنا خواهیم شد. 
۲

  

طاغوت علیه طاغوت


  

گروه‌های مبارز چپ یا مارکسیست، اسلام را نجات‌بخش مردم از طاغوت نمی‌دانستند؛ آن‌ها تحت تاثیر انقلاب شوروی و افکار مارکس بودند. تفکری بدون خدا که راه رهایی از ظلم دولت استثمارگر را آگاهی طبقه کارگر از ظلم سرمایه‌دارها و انقلاب کارگری می‌داند؛ انقلابی که در پی ایجاد دیکتاتوری کارگران به مرور با حذف دولت، مردمان جهان را رهایی می بخشد. این نوع نگاه حتی اگر می‌توانست حکومت ستم‌شاهی را ساقط کند، در نهایت به ایجاد حکومت طاغوتی و دیکتاتوری دیگری منجر می‌شد. ؛ چرا که در نظر اسلام هر حکومتی که بر مبنای احکام الهی پایه گذاری و اداره نشود، همان طاغوت است و نمی تواند به سعادت بشر منجر شود. 


     
۳

  

نسخه بدلی


  

مارکسیست‌ها هر چند قبل از انقلاب در میان عده‌ای از افراد طرف‌دارهایی داشتند؛ ولی نتوانستند نظر عموم مردم ایران را به خود جلب کنند. در این میان نسخه‌های بدلی گروه‌های مبارز مسلمان کم کم به وجود آمدند. سازمان مجاهدین خلق در سال 1344 پایه گذاری شد؛ هر چند که ممکن است برخی از افراد هسته اولیه این سازمان به اسلام معتقد بوده باشند ولی این سازمان در نهایت به دست افرادی افتاد که آن را به سمت مخالفت با اسلام سوق دادند. در عمل این سازمان در طول سال‌های مبارزه علیه شاه، نسخه بدل گروه‌های چپ یا مارکسیستی بود البته با ظاهری اسلامی! تا بتواند با استفاده از گرایش های مردم به اسلام، آنها را با افکار غلط خود به اشتباه بیندازد. دم خروس در سال‌های ابتدایی فعالیت‌های این سازمان بیرون زد و آن‌ها علنا اعلام کردند که دیگر به همان ظاهر اسلامی هم پایبند نیستند، ولی طیفی از وابستگان این سازمان با همان ظاهر اسلامی به فعالیت های خود ادامه دادند.


 
 
 

 سازمان منافقین در طول سال‌های مبارزه علیه شاه، نسخه بدل گروه‌های چپ یا مارکسیستی بود البته با ظاهری اسلامی!


   
۴

  

نقاب بی نقاب


  

در سال‌های ابتدایی انقلاب این سازمان به مرور چهره خود را برای مردم آشکارتر کرد تا جایی که لقب شایسته منافقین را از مردم دریافت کرد. این گروه با اینکه اوایل انقلاب حتی اجازه معرفی کاندیدا برای انتخابات را یافته بود و نشریه‌های آن‌ها آزادانه منتشر می‌شدند ولی ذات پلید خود را نمی‌توانست پنهان کند. مسعود رجوی، سرکرده این سازمان در انتخابات مجلس خبرگان قانون اساسی شرکت کرد ولی رای نیاورد! این جریان پس از آنکه دید جایگاه قابل توجهی در میان مردم ندارد به مرور با سخنرانی‌های عمومی در میان طرفدارانی که داشت، به سمت مبارزه مسلحانه علیه مردم میل پیدا کرد. دشمنی آشکار منافقین در جایی به اوج رسید که تشت رسوایی بنی‌صدر از بام بر زمین افتاد و منافقین ترور و جنگ مسلحانه را در خیابان‌های شهرهای ایران شروع کردند؛ رهبران منافقین هم مثل بنی‌صدر به پاریس گریختند؛ مخالفان استثمار غربی در نهایت به آغوش غرب پیوستند! در همان سالهای اول هم نقاب مسلمان بودن از چهره منافقین افتاد و هم نقاب دشمنی با استعمارگری غربی ها! 

 

در همان سالهای اول، هم نقاب مسلمان بودن از چهره منافقین افتاد و هم نقاب دشمنی با استعمارگری غربیها! 

 

 

 
۵

  

جرم منافق نبودن


  

این سازمان علاوه بر بمب‌گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی و دفتر نخست وزیری، هزاران نفر از مردم را در کوچه و خیابان به شهادت رسانده است. مغازه ها را به جرم نصب کردن عکس امام منفجر می کردند و بچه های بی گناه را در خیابان به شهادت می رساندند؛ مردمی که به جرم همراه منافقین نبودن ترور می‌شدند.در بحبوبه جنگ ایران و رژیم بعثی عراق، منافقین به عراق گریختند. رجوی در طول سال‌های دفاع مقدس دیدارهای متعددی با شخص صدام و سرکرده‌های او داشت و اعضای منافق آنها به نفع نیروهای دشمن، جاسوسی می‌کردند تا ایران در جنگ مغلوب عراق شود. منافقین حتی نتوانستند برای مدت کوتاهی نقش دلسوزی برای مردم ایران بازی کنند.


 
 
 

در آن سالها برخی از هموطنانمان تنها به جرم اینکه با منافقین همراه نبودند، ترور می شدند

 

 

 
۶

  

همیشه با دشمن


  

جلادهایی که در برهه‌های زمانی مختلف، شانه به شانه دشمن‌های اصلی مردم ایران و در کنار آنها فعالیت کرده‌اند، حالا چند سالی است که پس از آوارگی در کشورهای مختلف، توانسته‌اند منابع مالی سعودی و صهیونیستی و آمریکایی را برای فعالیت علیه مردم ایران جذب کنند. کنفرانس سالانه این گروه در پاریس، خلاصه‌ای از خباثت‌ها و هم‌دستان آنها را برای ما آشکار می‌کند. از سخنرانی ترکی الفیصل، شاهزاده سعودی و رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی سعودی در همایش‌های منافقین تا حمایت‌های آشکار و پنهان آنها از آتش‌افروزی‌های منافقین.


 
 
 

جلادهایی که در برهه‌های زمانی مختلف، شانه به شانه دشمن‌های اصلی مردم ایران و در کنار آنها فعالیت کرده اند

 

 

 
۷

  

پادوها


  

درهمایش چند روز پیش منافقین در پاریس، یکی از منفورترین جلادان تاریخ معاصر ایران در آغوش حامیان خود در پاریس برای مردم ایران نقشه می‌کشد! سعودی ها و صهیونیست ها و آمریکایی ها از آنها حمایت می کنند تا ماجرا شبیه به حمایت های صدام از همین گروه در سالهای دفاع مقدس باشد؛ جنگ و مقاومت ادامه دارد؛ دشمن ها به دنبال شکست دادن ما هستند و منافقین همچنان پادوهای دشمن باقی مانده اند.  حالا منافقین با پول‌هایی که می‌گیرند، تلاش می‌کنند تا عناصر اصلی آشوب‌های میدانی در شهرهای ایران باشند. ببینید که در همین همایش آخر چقدر بازی‌هاشان خوب مشخص می‌شود و مردم ایران چقدر راحت می‌توانند حلقه‌های دشمنی را اشکارا ببینند.


 
 
 

با افتخار سرمان را بالا بگیریم و به ایرانی بودنمان افتخار کنیم

 

 

 
۸

  

نقشه دشمنی


  

رودی جولیانی، مشاور ترامپ در همایش اخیر منافقین آرزو کرد که رهبران ایران، کنار بروند و گفت :«رهبران ایران باید کنار بروند و توسط یک دولت دموکراتیک که مریم رجوی نماینده آن است جایگزین شود؛ آزادی در آستانه تحقق است؛ سال بعد می‌خواهم که این نشست را در تهران برگزار کنم.» جولیانی در ادامه با اشاره به ناآرامی‌های دی‌ماه در ایران گفت: «آن تظاهرات‌ها به‌خودی‌خود رخ ندادند. آن‌ها به‌خاطر بسیاری از افراد ما در آلبانی (محل استقرار منافقین) و بسیاری از افراد ما در اینجا و در سرتاسر دنیا رخ دادند.» عناصر میدانی منافقین، پول سعودی، نقشه‌های آمریکایی و فشار صهیونیست‌ها، دست به دست هم داده‌اند تا ایران را به مهلکه ببرند؛ وظیفه ما در این جا هوشیاربودن نسبت به نقشه دشمن و آنهایی است که از هیچ فرصتی برای همراهی با دشمن ترین دشمنان ما دریغ نکرده اند.


 
 
 

وظیفه ما در این جا هوشیاربودن نسبت به نقشه دشمن است

 

 

 • ۲ نظرها
نمودار فعالیت کاربران در طول هفته گذشته
با کلیک بر روی گزینه ها، الگوی کمرنگ را بسازید
 • مبشری ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲

  سلام علیکم...خیلی ممنون از اطلاع رسانی های خیلیییییی خیلییییی خوبتون...❤❤

  میشه بگین راه آشنا شدن با راه دشمن و هوشیاری نسبت به اون چیه؟!

 • فرشته ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴

  خیلی سایت خوبی دارید لطفا با قدرت به کارتون ادامه بدبد
  اجرتون با خدا
  یاعلی