ملی پوش شو!

۱


 

 

 

آدم هایی دیگر!


  
 راموس و پیکه را دیگر همه میشناسند حتی آن هایی که چندان فوتبالی هم نیستند چه برسد به رئالی ها و بارسایی های دو آتیشه...! اما چند شب پیش انگار همین طرفدار ها آدم های دیگری شده بودند. رئالی های متعصب که کلی از خوب بازی کردن راموس در رئال لذت می‌بردند آرزو داشتند که راموس خیلی ضعیف بازی کند؛ یا بارسایی ها ذوق زده بودند از لایی که پیکه خورده بود!یا خیلی از طرفدار های رونالدو بهترین بازیکن امروز فوتبال دنیا از خدایشان است که رونالدو امشب کم بیاورد و شکست بخورد...!

 
۲

 
 

لذت دورهمی


  

 انگار تعصبی فراتر از تعصب رئالی هم وجود دارد! این روز ها بیش از هر زمانی تعصب ملی را دیده ایم و حس می‌کنیم. ایرانی بودن را دور هم فریاد زده ایم و لذت برده ایم. شاید برای این که این روز ها بازی خوب و با کیفیتی را از برو بچه های تیم ملی شاهد هستیم! اما یادمان هم هست که شاید در دوره ها و سال های قبل تیم ملی مان اینقدر ها هم قوی نبود! اما با تعصب ملی و طرفداری ما و تلاش بچه های تیم ملی و زحمت فراوان، امروز در عرصه فوتبال حرف برای گفتن داریم و دیگر برای خودمان کسی شده ایم!


    
 
۳

  

افتخار ایرانی


  

 اما این روز ها علاوه بر فوتبال، میدان مسابقه دیگری هم مردم ایران را متحد کرده و کنار هم آورده... ستاره های خارجی آن میدان هم شاید خوب باشند و با کیفیت اما میخواهند تیم ملی هشتاد میلیون نفره ما را شکست بدهند. کالاهای خارجی به اسم برند و چیز های دیگر وارد میدان رقابت با کالاهای ایرانی شده اند! شاید مثل چند سال پیش تیم ملی ما خیلی هم قوی نباشد اما میتوانیم با حمایت متعصبانه و تلاش زیاد، تیمی بسازیم قدرتمند که باز هم همه یکصدا و با افتخار در این میدان هم سرمان را بالا بگیریم و به ایرانی بودنمان افتخار کنیم.

 
 

با افتخار در این میدان هم سرمان را بالا بگیریم و به ایرانی بودنمان افتخار کنیم


  
 • ۱ نظرها
نمودار فعالیت کاربران در طول هفته گذشته
با کلیک بر روی گزینه ها، الگوی کمرنگ را بسازید
 • س.م.م ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳

  سلام.
  خیلی جالبه.
  تاحالا دقت نکرده بودم!
  من خیلی ذوق مرگم چون مدتی بود نمیتونستم ب سایت سر بزنم
  الان تازه اومدم
  #سجده ـ شکرـ !