انتصاب حجة الاسلام حاج علی اکبری به ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

حکم آقا برای نماز جمعه

خیلی از دانش‌آموزان آقای حاج‌علی‌اکبری را به عنوان استاد اخلاق و شخصیتی دانشمند و انقلابی میشناسند.
ساده زیستی و حضور مداوم و صمیمی او در محیط‌های دانش‌آموزی  و سخنرانی ها و  گفتگوهای مهربانانه او با دانش آموزان و جوانان شهرها و روستاهای مختلف کشور، از ویژگی های برجسته او است .
نمایندگی رهبر انقلاب در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، ریاست سازمان ملی جوانان، ریاست امور مساجد تهران و سالها کار فرهنگی و آموزشی در حوزه نوجوانان و جوانان، او را به شخصیتی موثر و جوان باور در ذهن کارشناسان فرهنگی و تربیتی کشور تبدیل کرده است.
این بار، حجت الاسلام حاج علی اکبری با حکم رهبر انقلاب راهی ریاست نهاد مهم و مبارک شورای سیاستگذاری ائمه جمعه شده اند تا از توانمندی های  علمی و انقلابی خود و تجربیات جوانانه و نوجوانانه، در مسیر جدیدی استفاده کند.

۱

 


 

مجموعه مهم

بسم الله الرحمن الرحیم
اکنون که دوران مسئولیت طولانی و پربار جناب حجة‌الاسلام آقای حاج سیّد رضا تقوی در رأس مجموعه‌ی سیاستگذاری ائمه جمعه به پایان رسیده با تشکر فراوان از خدمات باارزش‌شان در مدت نزدیک به دو دهه، جناب ‌حجةالاسلام آقای حاج‌علی‌اکبری را به ریاست این مجموعه و جناب حجة‌الاسلام والمسلمین آقای حاج سیّد هاشم رسولی و نیز حضرات حجج اسلام آقای حاج سیّد رضا تقوی، آقای حاج سیّد علی قاضی عسکر، آقای حاج شیخ حبیب‌الله غفوری، آقای حاج شیخ عباسعلی اختری، آقای حاج شیخ محمد جعفری گیلانی، آقای حاج سیّد مهدی خاموشی، آقای حاج سیّد علی شاهچراغی را به عضویت در شورای آن منصوب میکنم.
۲
 

نهاد مبارک

انتظار میرود جناب آقای حاج‌علی‌اکبری با ادامه و تکمیل فعالیتهای گذشته و افزودن کیفیت در آن و بهره گیری از نظرات شورا، بر شکوفائی و تأثیرگذاری این نهاد مبارک رحمانی بیفزایند.

والسلام علی جمیع اخواننا و رحمة‌الله
سیّد علی خامنه‌ای            
۱۶ دی ماه ۱۳۹۶              

  • ۱ نظرها
نمودار فعالیت کاربران در طول هفته گذشته
با کلیک بر روی گزینه ها، الگوی کمرنگ را بسازید
  • شاگرد ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸

    حاج آقا حاج علی اکبری خیلی خووووبن!