nojavan7ContentView Portlet

#نمایشگاه_انقلاب_98
#مأموریت نو+جوان برای شما که می‌خواهید در مراسم دهه‌ فجر امسال سهمی داشته باشید
#نمایشگاه_انقلاب_98

دوست نو+جوان سلام
شور و حال خوب دهه فجر را همه‌مان در این سال‌ها تجربه کرده‌ایم؛ حالا اگر با شعور و آگاهی همراه شود ما هم می‌توانیم نقشی در این انقلاب داشته باشیم.

1

سهم ما

 رهبر عزیزمان می‌فرمایند: «طبقه‌ جوان، نسل‌های پی‌درپی - همه - نسبت واحدی با انقلاب دارند؛ همه سهیم در انقلاب‌اند و همه سهیم در تکلیف حفظ امانت این انقلاب‌اند.»
سهم ما این بار می‌تواند برپایی یک نمایشگاه باشد؛ نمایشگاهی از پرونده‌های «خاندان ویرانی»، «از زبان درباریان» و «برگی از هزاران» که می‌توانی  در سایت یا #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان آن‌ها دریافت کنی و برای انجام این مأموریت گام‌های زیر را برداری:  

2

مأموریتِ نو+جوان

1. نسخه چاپی تصاویر را دریافت و چاپ کن و در ایام دهه فجر در مسجد محله یا مدرسه نمایشگاهی را برپا کن. از بازدید افراد از نمایشگاه عکس بگیر و با #نمایشگاه_انقلاب_98 در بخش مأموریتِ نرم‌افزار نو+جوان بارگذاری‌ کن.
2. یکی از بسته‌های نمایشگاهی را انتخاب و دریافت کن. آن را خوب مطالعه کن تا بتوانی خیلی خوب راوی آن‌ها باشی. این بار می‌توانی تصاویر را به‌جای چاپ، بر روی پرده جلوی در مدرسه یا مسجد محله، به نمایش بگذاری و راوی آن نمایشگاه باشی. از روایتگری خودت فیلم بگیر و با #نمایشگاه_انقلاب_98 در بخش مأموریتِ نرم‌افزار نو+جوان بارگذاری‌ کن.
3.  فایل پوسترها را دریافت کن و در شبکه‌های اجتماعی تصاویر را به اشتراک بگذار. از خروجی کارت عکس بگیر و با #نمایشگاه_انقلاب_98 در بخش مأموریتِ نرم‌افزار نو+جوان بارگذاری‌اش کن.
*برای دریافت نسخه چاپی محصولات به نشانی http://nojavan.khamenei.ir/showContent?text&ctyu=16145 برو.

3

دستورالعمل

به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، مأموریت را انتخاب کن و در قسمت بارگذاری عکس یا فیلم، عکس یا فیلمت را بارگذاری کن.
*دوستانت را به مأموریتِ #نمایشگاه_انقلاب_98  دعوت کن.

nojavan7Social1 Portlet

متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA